fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Posłowie Lewicy Andrzej Rozenek i Maciej Konieczny podczas konferencji prasowej pod siedzibą spółki LINK4 odnieśli się do uchwały, którą przyjął Kongres PiS, a która zakazuje rodzinom polityków Prawa i Sprawiedliwości zatrudniania i zasiadania w radach nadzorczych państwowych spółek.

Andrzej Rozenek:

Lewica postanowiła przyjść w sukurs działaniom PiS i wskazać kilka przykładów takiego nepotyzmu, które mogły by się natychmiast zakończyć, gdyby była dobra wola ze strony osób, które są w tej sprawie zainteresowane. 

Maciej Konieczny: 

Biorąc pod uwagę, że problem ma charakter systemowy i mamy do czynienia z polityką Prawa i Sprawiedliwości, która przyzwala na nepotyzm i czyni z nepotyzmu sposób na zbijanie majątków przez możnych Prawa i Sprawiedliwości, to my chcemy wspomóc prezesa Jarosława Kaczyńskiego, bo nie do końca dowierzamy jego dobrym intencjom w kwestii walki z sitwami i będziemy, jako Lewica, tworzyć mapę nepotyzmu.

 

Nie mają kompetencji, ale mają znajomości! Rodziny polityków prawicy zarabiają grube tysiące w Spółkach Skarbu Państwa! ZWOLNIJMY ICH! Wiesz o żonie, mężu, synu, córce, ojcu, matce, bracie czy siostrze polityka prawicy, który karierę w państwowych spółkach?

Napisz do nas!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obejrzyj całą konferencję prasową!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2021

© 2021 Klub Parlamentarny Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl