fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

- Witamy w klubie nowego członka klubu - senatora Wojciecha Koniecznego. Wczoraj nasz klub powiększył się o senatora, dzięki czemu zmieniamy nazwę, od tej pory nie będziemy klubem poselskim, ale klubem parlamentarnym – oświadczył Krzysztof Gawkowski, przewodniczący KP Lewica, który od teraz liczy 44 posłów i 1 senatora.  

- Bardzo się cieszę, że Wojciech Konieczny został również wiceprzewodniczącym naszego klubu. Polska Partia Socjalistyczna dołącza naszego klubu – podkreślił. 

Lewica się konsoliduje przed wyborami  

- Lewica się konsoliduje. Lewica chce wspólnoty. Lewica chce być przeciwwagą dla Prawa i Sprawiedliwości. To nasz łączy – ocenił.  

- Jest to dobry dzień dla Lewicy. Rok wyborczy wymaga tego, aby Lewica była jak najsilniejsza. Nie da się pokonać PiS, nie da się zakończyć ich rządów bez silnej i zjednoczonej Lewicy, z dobrym programem, który obejmuje wszelkie aspekty życia. PPS wnosi swą tradycję, swoją historię i cele – mówił Wojciech Konieczny, senator. 

Bez silnej Lewicy nie uda się pokonać PiS 

- Dla nas człowiek stoi zawsze przed kapitałem. Jesteśmy za wolnością, równością i prawami kobiet – podkreślił. 

- Dołączamy do prac Klubu Parlamentarnego Lewicy, z czego bardzo cieszę. Nie tylko Lewica, ale cała opozycja powinna ze sobą współpracować, ponieważ tylko to da nam sukces w walce z PiS – ocenił. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023