fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Rząd PiS straszy Polki i Polaków mówiąc: jest konieczność przyjęcia emigrantów, to jest przymus, jeżeli ich nie przyjmiemy, to będziemy płacili kary. Nie ma czegoś takiego. Komisja Europejska nie wymaga od nas przyjęcia emigrantów na siłę, nie wymaga też od nas pieniędzy jakbyśmy ich nie przyjęli, ponieważ kraj, który przyjął miliony uchodźców z Ukrainy jest z tego zwolniony. Mało tego mamy prawo z tego tytułu możemy wystąpić o rekompensatę finansową, problem polega na tym, że premiero Morawieckiemu drży ręką, aby po nią wystąpić. Dlaczego? Ponieważ byłyby to przyznanie się do kłamstwa.  

Na bazie tego bezczelnego kłamstwa rozpisane jest referendum, które ma decydować czy godzimy się na przyjęcie emigrantów, czy też nie. Jednocześnie drugą ręką koledzy wydali setki tysięcy wiz do Polski bez żadnej kontroli.  

PiS to oszuści, mieszają ludziom w głowach w sprawie 2000 ludzi, a jednocześnie polską wizę można kupić na Białorusi za 1500 euro. Bez żadnej kontroli tego kto kupuje, bez względu na to jaką ta osoba ma przeszłość lub intencje.  

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Olsztyn, 29 września 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023