fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Dwa dni temu spotkałem się z bardzo wysoko postawionym politykiem PiS-ie i w trakcie krótkiej rozmowy usłyszem takie zdanie: „albo będziemy rządzili, albo będziemy siedzieli”. To ciekawe zdanie, które będę powtarzał wszędzie i na nie odpowiadał - będziecie siedzieli. 

W czasie, kiedy ludzie umierają w szpitalach, wicepremier Jacek Sasin uznał, że trzeba wydrukować karty do głosowania. Mam nadzieję, że pan wicepremier posiada polecenie na piśmie premiera Mateusza Morawieckiego, ponieważ zastanawiam się który z Was będzie siedział? Sprawę druku kart do głosowania zgłosiliśmy do NIK-u. Nie wiem czy Jacek Sasin pamięta, że szefem Najwyższej Izby Kontroli jest Marian Banaś, który jest oskarżany o różnego rodzaju przewały, ale jest między wami konflikt, więc może weźmie się on za sprawdzenie działań Pana i premiera Morawieckiego. 

W szpitalu w Kielcach umierają ludzie, ale pan Jacek Sasin zdecydował o ściąganiu danych wszystkich obywateli, ale zrobił Pan to bezprawnie. Mam nadzieję, że Pan wicepremier posiada polecenie na piśmie premiera Mateusza Morawieckiego, ponieważ, któryś z Was będzie za to siedział? Albo Pan, albo premier Morawiecki. Mam nadzieję, że nie jest Pan głupi i posiada te polecenie na piśmie, ponieważ przed sądem może Pana to jakoś usprawiedliwić. W sprawie wymuszania spisów ludności złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury. 

Oskarżam PiS, oskarżam rząd o sianie śmierci! W szpitalach umierają ludzie, a Wy organizujecie wybory. Pana prezydenta Andrzeja Dudę opanował wirus władzy, jeżeli się Pan z niego nie wyleczy to w szpitalach dalej będą umierali ludzie, a Pan będzie zajmował swoją bezmyślną chęcią sprawowania władzy. Chce Pan być prezydentem na cmentarzu? Oskarżam Was o to, że jesteście plugawymi ptakami śmierci, które żerują na ludziach! Przestańcie się wygłupiać i bądźcie ludźmi. 

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Kielce, 25 kwietnia 2020 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023