fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Rząd Jarosława Kaczyńskiego nie jest w stanie wprowadzić Tarczy Antykryzysowej, która pomagałaby Polkom i Polakom, która ratowałaby miejsca pracy, ponieważ lider PiS jest skupiony na innej tarczy antykryzysowej. Jarosław Kaczyński jest skupiony na innej tarczy antykryzysowej, która ratuje ten rząd i władzę Kaczyńskiego.

Zjednoczona Prawica nie jest tak zjednoczona i PiS wysyła swoich szpiegów. Na Lewicy mamy jasne stanowisko – nas nie da się kupić! Lewicę łączy program i wartości. W historii nie ma przykładu, w którym jacykolwiek posłowie wchodzą w układy z PiS.

Apelujemy do wszystkich posłanek i posłów demokratycznej opozycji, aby podczas głosowania nad ustawą dotyczącą wyborów korespondencyjnych byli szczególnie czujni. Niech żaden laptop w przysłowiowej kałuży nie wyląduje.

Robert Biedroń podczas konferencji prasowej powiedział: 

Trwają łowy na opozycji: posłowie PiS zostali wysłani na przeszpiegi po to, żeby spróbować skaptować posłów o giętkich kręgosłupach. Jasno i wyraźnie mówimy, że my w historie typu pan poseł Lipiński i pani posłanka Beger, bawić się nie będziemy. Pamiętacie Państwo jak na polska prawica próbowała dogadać się z Samoobroną? Dzisiaj, kiedy rząd Jarosława Kaczyńskiego nie jest w stanie wprowadzić Tarczy Antykryzysowej, która pomagałaby Polkom i Polakom, która ratowałaby miejsca pracy, ponieważ lider PiS jest skupiony na innej tarczy antykryzysowej. Jarosław Kaczyński jest skupiony na innej tarczy antykryzysowej, która ratuje ten rząd i władzę Kaczyńskiego. To nie jest tarcza antykryzysowa, o którą nam chodziło panie prezesie. Ludzie oczekiwali walki z pandemią, czy też ratowania miejsc pracy, ale PiS ratuje swoje stołki. Zjednoczona Prawica nie jest tak zjednoczona i PiS wysyła swoich szpiegów.  

Na Lewicy mamy jasne stanowisko – nas nie da się kupić! Lewicę łączy program i wartości. W historii nie ma przykładu, w którym jacykolwiek posłowie wchodzą w układy z PiS. Jarosław Kaczyński może łowić w PSL, PO czy też w Konfederacji.  

Dziennikarze pytają czy ktoś z Lewicy otrzymał ofertę. Żaden z posłów Lewicy nie otrzymał jak dotąd propozycji przejścia do PiS. Nie będziemy się układać ani z Gowinem, ani z Kaczyńskim.  

Tomasz Trela podczas konferencji prasowej powiedział: 

Apeluję do wszystkich posłanek i posłów demokratycznej opozycji, aby podczas głosowania nad ustawą dotyczącą wyborów korespondencyjnych byli szczególnie czujni. Niech żaden laptop w przysłowiowej kałuży nie wyląduje. Pamiętamy z historii, że jeden głos w sejmiku waży o przyszłości, teraz jeden głos waży o przyszłości demokracji. Od tego głosowania może zależeć, czy kręgosłup demokracji zostanie złamany, czy nie. Apeluję do liderów opozycji: pilnujcie swoich parlamentarzystów, bo od jednego głosu może zależeć to głosowanie.   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023