fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

- To przełomowy moment, demokratyczna opozycja wyłoniła wspólnego kandydata na prezydenta Rzeszowa - ogłoszono na poniedziałkowej konferencji prasowej, w której udział wzięli lokalni działacze społeczni oraz liderzy Lewicy, Koalicji Obywatelskiej, PSL-u oraz Polska 2050. 

Konrad Fijołek to obecny wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, były współpracownik wieloletniego prezydenta miasta Tadeusza Ferenca, niegdyś związany z SLD. - Urodzony w Rzeszowie, doskonale wie, gdzie można kupić bagietki na 3 Maja – mówili o kandydacie mieszkańcy tego miasta. 

Rzeszow150321a

W imieniu Lewicy poparcie dla kandydata wyraził wicemarszałek Włodzimierz Czarzasty.

Drogi Konradzie, kłaniam się mieszkańcom Rzeszowa, którzy wybrali Pana na kandydata na prezydenta. My, liderzy partyjni przyjechaliśmy tutaj, aby powiedzieć, że popieramy Wasz – mieszkańców Rzeszowa – wybór. I to jest bardzo ważna sprawa. Konrad ma bardzo duże szanse, aby zostać prezydentem naszego kraju, a nie tylko Rzeszowa. Jest pierwszym człowiekiem, który na jednym placu zgromadził Budkę, Hołownię, Kosiniaka-Kamysza i Czarzastego. Człowiek, który w sprawie Rzeszowa zjednoczył całą opozycję, wygra te wybory!  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2021

© 2021 Klub Parlamentarny Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl