fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Dyskutowanie na temat tej komisji jest bez sensu, wszyscy wiemy, że ma ona służyć polowaniu na czarownice. Wszystko będzie wyglądało jak w „Procesie” Kawki, a my wyobraźni autora tej książki nie przebijemy, ale może to zrobić to PiS.  

Lewica nie będzie uczestniczyć w tego typu ustawkach i nie będziemy pomagać Kaczyńskiemu robić rzeczy, które są straszne i obrzydliwe. Nikt z demokratycznej opozycji nie powinien zasiąść w tej komisji.  

Osoby, które podobno mają zasiąść w komisji powinny przed nią stanąć, ponieważ wspierały ten układ.  

Lewica zawsze była, jest i będzie proeuropejska. Wprowadzaliśmy Polskę do NATO i do Unii Europejskiej. Lewica zawsze będzie bronić suwerenności Polski, silniejszej Unii i silniejszego NATO. Jeżeli ktokolwiek podstawiał Polsce nogę w integracji z Unią Europejską, to były siły, które dzisiaj reprezentuje PiS. To PiS bratał się z Orbanem, z Salvinim, z Le Pen – końmi trojańskimi Putina. Tak więc to panowie Macierewicz, Kaczyński oraz Błaszczak powinni być pierwszymi, którzy staną przed prawdziwą komisją ds. wpływów rosyjskich, a nie tą fake-ową, którą PiS próbuje powołać przed wyborami.  

Robert Biedroń, eurodeputowany i współprzewodniczący Nowej Lewicy 
Ustronie Morskie, 3 sierpnia 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023