fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Cztery lata temu walczyliśmy, aby wrócić do Sejmu i to się udało. Wielu wróżyło lub robiło dużo w tej sprawie, abyśmy się podzielili, a lewica nie była znaczącą siłą polityczną. To się nie udało, jesteśmy tutaj razem. Listy Lewicy były w całym kraju budowane w drodze porozumienia i negocjacji pomiędzy wieloma partnerami.  

Obecne wybory są o tym czy Lewica zdecyduje o tym, że demokracja w Polsce zostanie obroniona, czy praworządność zostanie przywrócona. To będą wybory również o tym, czy ludzie będą mieli dach nad głową. Nie wejdziemy do żadnego rządu, który nie zajmie się tą kwestią na poważnie. Ludzi nie mogą wydawać ¾ swoich pensji na mieszkanie.  

Nasi kandydaci, kiedy już zostaną posłami, nie zatną się w windzie, kiedy trzeba będzie podnieść rękę za prawami kobiet. Oni się nie zawahają, kiedy trzeba będzie decydować w sprawie praw człowieka, czy też równości małżeńskiej.  

Bez Lewicy nie uda się zwyciężyć z PiS. Silna Lewica oznacza więcej głosów przeciwko PiS. A sukces naszej listy, to sukces wszystkich demokratów i demokratek w Polsce. Idziemy do wyborów, aby wygrać z PiS-em i być gwarantem praw kobiet, praw człowieka i praw socjalnych.  

Anna-Maria Żukowska, posłanka  
Warszawa, 24 sierpnia 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023