fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Dziś Dziennik Gazeta Prawna opublikowała dane, iż polskie rodziny i polskie dzieci straciły na polityce PiS od 2020 r. 31 mld zł. Rządy PiS ograbiły polskie dzieci z 31 mld zł, taki jest koszt braku odpowiedniej polityki, jeżeli chodzi o świadczenia rodzinne, braku waloryzacji świadczeń socjalnych, braku waloryzacji 500 Plus.  

Wiem, że politycy PiS odpowiedzą: o co chodzi, ale od stycznia 2024 r. planujemy podnieść 500 Plus do 800 zł. No tak, planujecie, po wyborach. Okłamaliście Polki i Polaków już nie raz, nie dwa i my wiemy, że chcecie ich okłamać po raz kolejny. Na razie wiemy, że rachunek Prawa i Sprawiedliwości dla polskich rodzin wynosi – 31 mld zł, jeżeli chodzi o politykę rodzinną.  

Apelujemy z tego miejsca do wszystkich polskich rodzin, niezależnie jakie macie poglądy i ile dzieci macie, czy żyjecie jako małżeństwo czy w związku partnerskim: nie ufajcie Jarosławowi Kaczyńskiemu i nie kupujcie kłamstw, którymi próbują Was karmić. PiS nie ma nic do zaoferowania polskim rodzinom, ponieważ są skupieni na własnych rodzinach i politycznych kumplach.  

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka
Gdynia, 13 września 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023