fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Jak najlepiej sprawdzić co proponuje Polkom i Polakom partia Menztena, Bosaka i Brauna? Trzeba zagrać w Koło Fortuny Konfederacji. 

- Stawką o jaką gramy jest to czy powstanie rząd skrajnej prawicy: antydemokratyczny, antykobiecy, niechętny Unii Europejskiej - czy prodemokratyczny, proeuropejski i prokobiecy, jaki Lewica chce utworzyć. Naszym wrogiem jest Konfederacja, która może stworzyć rząd z PiS – mówiła podczas prezentacji gry posłanka Magdalena Biejat

- Gra została przygotowana na podstawie deklaracji liderów Konfederacji, a nie na podstawie programu, ponieważ sami liderzy tej partii twierdzą, że ich program to żart i trochę ściema – poinformowała. 

Grając w grę Konfederacji, niezależnie jak zakręcimy to przegramy 

- Grając w grę Konfederacji, niezależnie jak zakręcimy to przegramy – oceniła posłanka Anita Sowińska. - Likwidacja ZUS-u czy podwyższenie wieku emerytalnego oznacza, że po ich wygranej będziemy pracować aż do śmierci – podkreśliła. 

Na jakie pola możemy jeszcze trafić podczas gry w Koło Fortuny Konfederacji? Likwidacja 500 Plus, Prosisz Biskupa o rozwód, Broń palna dla każdego, Bankructwo państwa z powodu likwidacji podatków, Możesz bić dziecko, ponieważ to Twoja własność, Prywatyzacja lasów, Idziesz do więzienia za aborcję, Płacisz za operację w szpitalu. Zapraszamy do gry! 

konfa 011023a

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023