fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

To nie są równe wybory. Tam, gdzie stoi PiS, stoi też aparat państwa, resorty, spółki Skarbu Państwa - wszystko to, co stać nie powinno. Tam stoją ludzie, którzy są w zarządach spółek SP, również po to, aby płacić na kampanię ludzi, którzy ich tam wstawili. Przecież w uczciwość w wielu z tych konkursów nikt nie wierzy.

Mamy ministerstwa i ministrów, którzy nie doprowadzili do tego, że do lekarza jest krótka kolejna, ale na pewno, pięknie mówią, co ten resort zrobił. Mamy ministra, który nie doprowadził do tego, że sprawy sądowe są krótsze, ale oczywiście się chwali. Mamy szefów spółek państwowych, które nagle się zajmują się wiekiem emerytalnym i rzeczami, do których nie są upoważnione. Mamy urzędników, którzy po prostu kłamią, aby zachować władzę i razem z Konfederacją rządzić.

My wiemy, że te wybory nie są równe, ale widzimy też, że są media niezależne i dzięki nim dochodzi do ludzi prawda, którzy co innego widzą, a co innego słyszą. Ludzie wiedzą, ile mają pieniędzy w kieszeni i słyszą co mogą za nie kupić, potem idą na bazar…

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Warszawa, 9 października 2023 r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023