fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica
Składamy zawiadomienie do prokuratury ws. wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka

- Przez ostatnie 4 lata PiS mówiło, że chce być partią wykazującą się przede wszystkim, odpowiedzialnością społeczną. Okazuje się, że PiS zatrudnia w swoich resortach trole i hejterów. Cały rząd stosuje politykę przekonywania do swoich racji a wobec tych, którzy się na to nie godzą stosuje się siłą, siłą internetową.

Domagamy się od Premiera szybkich decyzji w tej sprawie, nie wystarczy poświecić Wiceministra Piebieka. Dymisja Ministra Ziobry jest niezbędnym elementem by pokazać, że w Polsce prawo jest prawem, a sprawiedliwość sprawiedliwością. Inaczej, będzie to oznaczać, że mamy do czynienia z rządem trolli - powiedział na konferencji prasowej Krzysztof Gawkowski. 

- Rządy trolli są nielegalne i burzą praworządność, dlatego nie ma na nie naszej zgody - podkreśliła Anna-Maria Żukowska.

- Składamy więc zawiadomienie do Prokuratury rejonowej Śródmieście . Zawiadamiamy o możliwości popełniania przestępstwa dot. nielegalnego przekazywania danych osobowych oraz podejrzenie o przekroczeniu uprawnień funkcjonariusza publicznego. Składamy też wniosek do Prezesa Danych Osobowych w związku z ustawa RODO - zaznaczyła rzeczniczka prasowa Lewicy. 

Składamy zawiadomienie do prokuratury ws. wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023