fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica
Lewica w trasie: Łódź i rozmowa o współpracy

Zaraz po konferencji prasowej w Warszawie, Lewicobus zgodnie z planem udał się do Łodzi, gdzie spotkało nas mega gorące przyjęcie. Pierwszy przystanek w naszej podróży po Polsce nie był przypadkowy, lewica od 5 lat współrządzi Łodzią i rozwija to miasto. Mówiliśmy o wielu sprawach, ale jedna była priorytetowa - nasze przesłanie. Przesłanie Lewicy, nasza energia dla Polski jest oparta na współpracy. Naturalnym rozwinięciem były kolejne prezentowane tematy: samorządność, społeczeństwo obywatelskie i deglomeracja.

Według nas Polki i Polacy powinni mieć jak najwięcej do powiedzenia w swoich małych ojczyznach. Centralne zarządzanie z Warszawy nie jest rozsądne. Jeżeli państwo zleca już samorządom jakieś zadania, to powinny iść za tym środki finansowe. ¼ urzędów centralnych powinna zostać przeniesiona z Warszawy, do innych części Polski. Państwo powinno wspierać organizacje pozarządowe i fundacje, a nie starać się nimi kierować. 

Lewica to współpraca! Na każdym poziomie.

Na koniec spotkania lider łódzkiej listy Lewicy Tomasz Trela, sprezentował ekipie Lewicobusa lewicowe wiosło. Tomek, dzięki!

Lodz130919a

 

Lodz140919b

       Tomasz Trela, kandyduje z pozycji 1 w okręgu nr 9 Łódź

 

Lodz130919c

       Hanna Gill-Piątek, kandyduje z pozycji 2 w okręgu 9 Łódź

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023