fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica
Lewica w trasie: W Sieradzu konferencja o zmianach klimatycznych oraz rolnictwie. Poznajemy też numer naszej listy

W Sieradzu dotarła do nas dobra wiadomość po losowaniu numerów list komitetów wyborczych. - Trzy partie, trzech tenorów i mamy 3 na liście - zgodnie poinformowali liderzy Lewicy. - Wszystko się więc zgadza - podsumowali Robert Biedroń, Włodzimierz Czarzasty i Adrian Zandberg.

Jeżeli porównamy ostatnie rządy prawicy do suszy, to Lewica jest oazą rozsądku. Mamy konkretne propozycje dla rolników, a także na rozwiązanie problemów związanych ze smogiem oraz suszami.

Woda. Ziemia łódzka jest szczególnie narażona na pustynnienie i braki w dostępie do wody. Polska w Unii Europejskiej, jeżeli chodzi o ilość wody pitnej na mieszkańca, jest na trzecim miejscu od końca. Czas postawić na małą i mikroretencję. Działania te będziemy finansować przy udziale środków unijnych. 

Powietrze. Koniec z kopciuchami! Dofinansujemy wymianę pieców na bezemisyjne i zainwestujemy w sieci ciepłownicze. Tu również w grę wchodzą środki z Unii Europejskiej. 

Rolnictwo. Wprowadzimy system powszechnych państwowych ubezpieczeń rolniczych od suszy i powodzi. Tak żeby rolnik nie musiał prosić o specjalne zapomogi i nie został bez wsparcia.

Mieszkańcom Sieradza dziękujemy za świetne przyjęcie!

Sieradz130919a

Paulina Matysiak, kandyduje z pozycji 1 w okręgu 11 Sieradz 

Sieradz130919b

 Cezary Olejniczak, kandyduje z pozycji 2 w okręgu 11 Sieradz

 

Sieradz130919c

Wiktor Idzikowski, kandyduje z pozycji 3 w okręgu 11 Sieradz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023