fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

To kpina z instytucji niejawnego posiedzenia, a przede wszystkim brak jakichkolwiek informacji, o których moglibyśmy powiedzieć, że mają charakter tajny. Rządzący nie powiedzieli o niczym, co miałoby znaczenie dla bezpieczeństwa Polski.

Liczyliśmy na rzetelną, dobrą, merytoryczną rozmowę. Chcieliśmy, aby posiedzenie Sejmu w tak ważnej sprawie było potraktowane poważnie i z atencją. Niestety to wszystko się nie wydarzyło. Wystąpieniom ministrom towarzyszyły śmiechy, bo dzisiaj na posiedzeniu Sejmu, który miał charakter tajny, mieliśmy do czynienia ze szkoleniem parlamentarzystów, jak mają się zachowywać w kwestii cyberbezpieczeństwa.

Wzywamy premiera Mateusza Morawieckiego i dajemy 12 godzin na to, żeby wszystkie posłanki i wszyscy posłowie zostali poinformowani, jeśli jest jakakolwiek wiedza, że konta posłów i posłanek zostały przejęte, jest zagrożenie bezpieczeństwa jakiegoś parlamentarzysty, chcemy tej wiedzy indywidualnie.

W przeciwnym razie Lewica zawnioskuje o wspólne posiedzenie Komisji ds. Służb Specjalnych oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.

 Krzysztof Gawkowski, przewodniczący KP Lewica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2021

© 2021 Klub Parlamentarny Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl