fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

Elektoratowi PiS pragnę pokazać zakłamanie tej partii. Zacznę od majątku pana Morawieckiego. Każdy ma prawo być bogaty, to nie o to chodzi, aby wszyscy byli biedni. Chodzi o to, że byliśmy karmieni hasłami, że trzeba żyć w skromności, że majątek powinien być transparentny i nie ukrywany. Kto tym karmił elektorat PiS? Premier Morawiecki, który ma majątek powyżej 100 milionów zł. Obłuda absolutna! Przecież oni szli po władzę, mówiąc, że będzie transparentnie, że koniec z zarabianiem milionów złotych w spółkach Skarbu Państwa; że nie będzie kolesiostwa. 8 lat temu PiS mówił, że skończy się proceder złodziejstwa, jednocześnie nawołując do skromności i uczciwości. Dziś widać jak wielka jest różnica pomiędzy tym co mówili, a tym co robili. Mówię do elektoratu PiS-u! Zobaczcie to i otwórzcie swoje uszy i oczy na to. To jest jedna wielka ściema.  

Nie dajcie sobie wciskać kitu w kwestii wiz, że walczymy o to, aby do Polski nie przyjechało 2000 osób, a jednocześnie jest sprzedawane bez żadnej kontroli setki tysięcy wiz. Z jednej strony PiS mówi, że Polska musi być bezpieczna, a z drugiej dają wizę każdemu kto da 1500 euro. Mówią, że budują mur, aby nikogo do Polski nie wpuszczać, a 1500 metrów od tego muru, można za 1500 euro kupić wizę do naszego kraju.  

Kler - mówią nam jak żyć, jak być skromnym, jak się kochać, jak powinniśmy żyć zgodnie z zasadami, że jedyna miłość to ta pomiędzy kobietą i mężczyzną w małżeństwie po ślubie kościelnym. I taki daliście przykład w Dąbrowie Górniczej, to jest Wasza biblia uczciwości i sprawiedliwości. Nie, to jest biblia zakłamania.  

Zwracam się do wyborców PiS-u, słuchajcie ich zakłamania i wyciągnijcie wnioski!  

Mówię do wszystkich wyborczyń i wyborców w Polsce: macie na kogo głosować! Lewica według wszystkich badań jest dzisiaj trzecią siłą. Walczymy o Was i wiemy, co zrobić z Polską razem z Wami. Walczymy o Polskę otwartą, tolerancyjną i pełną uczciwości, a nie zakłamania.  

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Nowiny, 27 września 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023