fbpx
Łączy nas przyszłość!
Lewica

18 dni do wyborów! Za 18 dni Polska może wyglądać zupełnie inaczej, że może być miejscem dla wszystkich, dla każdej i dla każdego. Za 18 dni te marzenia, o których mówi Lewica się spełnią, nie jesteśmy partią polityków i polityczek, którzy weszli do polityki, aby wywracać jakiś stolik. To jest głupota, jeżeli ktoś tak mówi. Lewica chce usiąść do tego stolika, rozmawiać przy nim i załatwiać ważne sprawy dla Polek i Polaków.  

Od kilku dni można sprawdzać swoje poglądy za pomocą Latarnika Wyborczego i jeżeli wychodzi Wam, że macie poglądy lewicowe czy progresywne to macie na kogo głosować. Nie musicie się zastanawiać czy głosować na mniejsze lub większe zło, ponieważ jest już jasne, że Lewica będzie w przyszłym rządzie.  

Oddajcie swój głos na tych, którzy przez ostatnie cztery lata ciężko pracowali. Jako jedynie ugrupowanie złożyliśmy 230 projektów ustaw i rozwiązań, w kwestiach gospodarczych, społecznych, zdrowotnych, prawno-człowieczych. To są gotowe rozwiązania, które położymy na stole, przy którym chcemy siedzieć.  

Bardzo mocno zachęcam do głosowania kobiety! Macie na kogo głosować. To my polityczki Lewicy udowodniliśmy przez ostatnie cztery lata, że zawsze byliśmy z Wami na protestach, na komisariatach, czy też w szpitalach. To posłanki Lewicy zorganizowały pomoc w swoich biurach poselskich dla wszystkich tych kobiet, które po wyroku Trybunału Julii Przyłębskiej mają problem z tym, aby dokonać aborcji. Dziś mówimy: zamieńcie parasolki na długopisy i oddajcie głos na Lewicę!  

Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka
Nowiny, 27 września 2023 r. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem
2023